Monitor minor nedir ?

Monitor minor Kids Shield ile Çocuğunuzun sms metin mesajlarını nasıl izleyebilirsiniz? Çocuklarınıza, Gençlere ebeveynlik yapmak söz konusu olduğunda, istenmeyen gelişmeler oluşturabilir. O yaşta, kiminle tanıştıklarını, kimlere zaman ayırdıklarını ve cep telefonu detaylarını izlemek çok önemlidir. Gerektiği zaman müdahale edebilmek çocukların gelişimine ve çocuklarınız ile aranızdaki iletişime katkı sağlar.

Çocuğunuzun kısa sms mesajları nasıl izlenir? İşte Monitor minor en iyi 24 saat ücretsiz Ebeveyn Kontrolü ve Çocuk İzleme Uygulaması, önleme, tedavi etmekten daha iyidir ve bu uygulama çocuğunuzun kontrollü gelişimine yardımcı olabilir.

Not – Karınızı veya kocanızı yada sevgilinizi yada başka kişileri takip etmek yasa dışıdır, ancak reşit olmayan çocuklarınızı izlemek ebeveynler için ülkenizdeki yasalara uygun olarak değerlendirebilirsiniz. Bir kişinin yasadışı olarak izlenmesi veya Monitor minor uygulaması ile ülkenizdeki yasalara uygun olmayan eylemleriniz neticesinde kullanılması yasalara aykırıdır.

Monitor minor, ebeveynlerin çocukları güvende tutmalarına ve kontrollü bir şekilde müdahale etmelerine yardımcı olan akıllı telefonlar için bir numaralı telefon izleme yazılımıdır. İhtiyaçlarınıza ve önceliklerinize bağlı olarak metin mesajları, arama bilgileri, GPS koordinatları ve çok daha fazlası için Monitor minor kontrol paneli ile ulaşabilirsiniz. Monitorminor, hedef cihazdan bilgi toplar ve herhangi bir tarayıcıdan erişebileceğiniz Kontrol Panelinize (yükleme yaptıktan sonra oluşturulacak hesabınız) gönderir. Akıllı telefonlar için Monitor minor, sadece Android cep telefonu, Android tablet cihazlara yüklenebilir.

Monitor minor Özellikleri;
Arama kayıtları
SMS mesajları
E-postayı Görüntüle
Resimleri Görüntüle
Videoları Görüntüle
Sesleri Dinle
Konum İzle
WhatsApp mesajları
Sosyal Medyayı Kontrol Edin
Tarayıcı Etkinliği
Uygulama Etkinliğini Görüntüle
Kişileri Görüntüle
Çağrı Kayıtları
Çağrı Engelleme
Canlı Dinle
Ortam Kaydı
Uzaktan Fotoğraf Çekin
Gözükmez gizli çalışır

Monitor minor, özellikle küçük çocuklarınızı, çalışanlarınızı ve sahip olduğunuz bir telefonu izlemek için tasarlanmıştır. Ancak bu Uygulamayı cihazınızda bir izleme aracı olarak kullanmadan önce, bu Uygulamayla ilgili tüm gerekli bilgileri telefonun kullanıcısına sağladığınızdan emin olun. Monitor minor Uygulamasının kullanımıyla ilgili olarak ülkelerindeki ilgili tüm yasalara uymak kullanıcının sorumluluğundadır. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen Monitor minor Android Çocuk Takip programını kullanmadan önce yerel avukatınıza danışın.