Login Kidsshield.net

Login Kidsshield.net, ile kontrol panel girişi yapabilirsiniz. Kids shield tuş vuruşlarını, aramaları, SMS ve sohbet mesajlarını, web sitesi ziyaretlerini, ekran görüntülerini ve daha fazlasını kaydetmek için yaygın olarak bir ebeveyn kontrol Uygulaması olarak kullanılan, kullanımı kolay bir telefon İzleme Uygulamasıdır.

Login Kidsshield.net, cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar için bir takip izleme yazılımıdır. Android Telefon, Android Tabletleri uzaktan izlemenizi sağlar.

Login Kidsshield.net, Cep Telefonları ve tabletler için Dünyanın En Güçlü Android Mobil Telefon İzleme Yazılımı. Monitor minor Kids Shield, bir bilgisayar veya cep telefonunda casusluk yapmanıza izin verir. Login Kidsshield.net Ayrıca Android telefon ve tabletler için bir mobil görüntüleyici uygulamasıdır. Monitorminor Kidsshield.net login ile kontrol panelinize giriş yapabilirsiniz.

Login Kidsshield.net Özellikleri:

  • Login Kidsshield.net, hedeflenen Android telefonda SMS metin mesajlarını izler
  • Hedef cihazda gönderilen ve alınan WhatsApp mesajlarını izleyin.
  • Fotoğraflar, videolar, sohbet uygulamaları ve ziyaret edilen web siteleri dahil olmak üzere periyodik olarak mobil etkinliklerin ekran görüntülerini almanıza olanak tanır
  • Android cihazlarınızda belirli uygulamaları ve oyunları engeller
  • Hedef cihazdaki kişileri yedekler

Desteklenen platform: Windows, Android’i destekler.